Cestovní  deník

O co jde?

Představte si, že se vaše cesta na dovolenou promění v jedno velké dobrodružství! Nemám teď na mysli, že budete každou chvíli zastavovat na čurání, krotit sourozenecké bitky a omlouvat se za hluk sousedům v hotelu. Myslím opravdové dobrodružství, které může stvořit jen dětská mysl. Představte si, že jste agenti, kteří jsou vyslaní na zvláštní expedici, jejímž cílem je zjistit co nejvíce informací o cizí zemi a vést si o tom všem podrobnou dokumentaci. Každý den musíte splnit nějakou misi. A večer si to všechno zapíšete do deníku. Líbilo by se vám to?

Pokud máte děti mezi 6 a 12 lety (ale pokud jste hraví, můžou být i mladší, nebo starší), něco bych tu pro vás měla. Představuji vám první edici cestovatelského deníku, který nejlépe upotřebíte při cestě do zahraničí – ať už je vaším cílem kterákoli destinace na světě. Od Chorvatska, přes Itálii, Španělsko, Slovensko nebo Srí Lanku – tam všude můžete plnit tajné mise, dokumentovat a zapisovat si vaši slavnou expedici.

  • Zabaví vaše děti po cestě i během dovolené.

  • Děti už nebudou cestovat „s klapkami na očích“ – a naopak se něco nového naučí!

  • Budou vnímat, kam jedou, kudy jedou, kdo tam žije, co tam roste…

  • Celý deník bude současně i vaše rodinná památka na cestu. Schovejte si jej!

  • Můžete si jej vyzdobit, vymalovat, dotvořit, dolepit, dosamolepkovat nebo dorazítkovat podle libosti. Fantazii se meze nekladou a žádný deník na světě nebude stejný, jako ten váš!

Cestovní deník:

Ukázka:

Chtěli byste nejdříve „nakouknout“?

Níže si můžete stáhnout

ukázkové stránky.

Jestli se vám tenhle nápad líbí, milujete velké táborové hry,

a jako malí jste si vedli deníček, tak si cestovní deník pro vaše děti můžete právě teď objednat!

Jak objednat?

Deník obsahuje 28 stran ve formátu A4, které se skládají z osmi misí, třech speciálních úkolů, sedmi deníkových zápisů a dalších doplňujících stránek. Vybírat můžete mezi elektronickou a fyzickou verzi deníku.

Fyzická verze: 89 Kč vč. poštovného = nemusíte nic řešit, deník je sešitý s tvrdou obálkou a ihned připraven k použití! Dodání cca do 2-3 dnů po zaplacení.

Elektronická verze (pdf): 149 Kč = můžete jej použít, kdykoli chcete a kolikrát chcete – stačí vytisknout, sešít nebo vložit do pěkných tvrdých složek, a můžete jet! Dodání ihned po zaplacení.

Záleží na vás, jakou verzi preferujete.

A jak objednávat? Nic složtého. Jednoduše mi napište e-mail na donnadicasa14@gmail.com, ve kterém uvedete, kterou z možností jste si vybrali. V případě fyzické verze uveďte adresu, kam si přejete deník poslat. Další podrobnosti o platbě (číslo účtu) vám sdělím v e-mailu.
 

Proč to dělám?

Za mojí motivací stojí několik důvodů. Za prvé vím moc dobře, že cestování s dětmi není občas žádný med. Na druhou stranu, pokud tady kvůli něčemu jsme, tak je to ukazovat svým ratolestem svět. Vysvětlovat. Aby pochopili – a udělali si vlastní úsudek. Aby neodsuzovali. Aby respektovali. Aby nás dokázali vést, až my toho nebudeme schopni.

Více o tom, co pro mě znamená cestování, si můžete přečíst třeba tady.

Za druhé tohle je něco, co mě opravdu baví. Spoustu let jsem strávila prací v kanceláři. Někdy mě to bavilo, jindy ne. Když jsem ale přemýšlela, co mě opravdu naplňuje, vyplynul mi následující seznam: děti, jejich úsměv (kašlu na to, jaký je to klišé), tvoření, cestování, příroda, výhledy, psaní a zahloubání se do nějaké činnosti, která má smysl. Výsledkem mého přemýšlení byl mimo jiné tento cestovatelský deník. Není to velká věc. A rozhodně to ani není dokonalý. Je to první edice, „pilot“, „beta verze“ něčeho, co by mohlo vést k dalším cestám – možná třeba k budování komunity lidí, kteří uvažují stejně.

Pokud si deník objednáte, budu moc ráda za zpětnou vazbu. Nápady. Návrhy ke spolupráci. Cokoli vás napadne, že by se mohlo hodit. Velice uvítám i fotografie vyplněných deníků z cest – třeba založíme stránku na webu, nebo na Facebooku, a budeme se chlubit, jak jsme tuhle cestu skvěle (nebo ne-skvěle, ale zase máme spoustu vzpomínek) zvládli! Když mi k tomu připíšete nějakou historku, nebo doporučení k destinaci pro další rodiče, bude to jedině super!

Moc Děkuji!

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now