Kdy už tam budemeee?

June 28, 2016

„Tati, kdy už tam budeme?“ touhle otázkou jsme jednou – shodou okolností po cestě do Itálie – bombardovali mého otce tak často, až nám ji zakázal vypouštět z pusy. Vzpomínám si, že jsme se pak snažili větu opisovat. Například: „Kolik času zbývá do našeho příjezdu?“ nebo „Jak dlouho ještě pojedeme v autě?“ Jelikož jsme tehdy jeli autem do Kalábrie, měli jsme jet ještě pěkně dlouho. Nakonec to dopadlo tak, že nám do rukou vrazil mapu – a měli jsme hlídat, kudy jedeme. Tehdy jsem se poprvé naučila číst v mapách.

Ne, dneska pro vás nemám mapu Itálie. Vlastně jsem tím chtěla jen říct, že je potřeba děti po cestě na dovolenou něčím zaměstnat. Jinak se budou nudit – a však to znáte: „Kdy už tam budeme?“ budete mít na stole i vy. Jak to zařídit?

Z toho důvodu jsem pro vás před prázdninami připravila sérii her, které vaše ratolesti po cestě perfektně zabaví. Mrkněte do sekce bonusy, kde naleznete ke stažení ÚPLNĚ ZDARMA tři hry, které si můžete s dětmi bez problémů zahrát třeba v autě – stačí vytisknout a jet. Hra „Co jsem viděl po cestě“ je vhodná i pro batolata (s vaší pomocí). Moje nejoblíbenější „Bingo“ by mohly zvládnout i děti, co ještě neumí psát. A „Špión“ je už pro školáky. Nezapomeňte s sebou propisku, nebo pastelky!

Tak se po cestě autem (vlakem, lodí nebo letadlem) dobře bavte!

Šťastnou cestu! :-*

 

 

 

Please reload

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now