Co koupit pro miminko? Co s sebou do porodnice? Tady je můj seznam!

April 13, 2017

 

Můžeme se tvářit, že se nás to netýká. Že „to máme na háku“, ale všechny pár měsíců před porodem skončíme na internetu, v maminkovských diskusích nebo obvoláváním kamarádek s dětmi – důvodem je výbavička pro miminko. Podle mých zkušeností se k nějakému použitelnému seznamu lze dostat na internetu během pár minut. O trochu těžší je udělat si vlastní názor a pochopit, k čemu všechny ty divné věci vlastně slouží – zvláště, pokud rodím poprvé a některé výrazy si musím neustále „googlovat“ (v mém případě třeba „síťové kalhotky“ a další delikátnosti).

 

Já jsem byla s první dcerkou v úplně stejné situaci. Absolutně jsem netušila, co, jak a kde mám kupovat. Jestli je to dobře nebo špatně, jestli to využiju, nebo vyhodím. Nakonec jsem vzala zavděk seznamy několika kamarádek a internetovými zdroji a sestrojila jsem z něj můj „super seznam“, který jsem využila (a později doplnila) nejen já, ale i řada mých dalších přítelkyň-maminek.

 

Tramtaradá… tady je! Úplně zdarma pro všechny čtenářky tohoto blogu, které čekají miminko.

 

Kde jsem to považovala za důležité, snažila jsem se přidat vysvětlení a svůj pohled na věc. Berte to prosím jako pomůcku. Rozhodně nejsem žádný „porodní guru“. Každému může vyhovovat něco jiného. Je to inspirace, pokud myslíte, že byste to mohly vidět stejně, jako já. Možná, že už jiný seznam nebudete potřebovat ;-)

 

Ke stažení klikněte zde. Nebo přejděte do sekce bonusy ;-)

 

Please reload

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now