Přijďte si se mnou popovídat o životě a cestování v Itálii!

April 27, 2017

Už to budou skoro dva měsíce, co jsme se odstěhovali z La Spezie do Prahy. Pořád tomu nemůžu uvěřit. Každé ráno přemýšlím, co budu dělat s dcerkou odpoledne. Půjdeme na pláž? Dáme si kapučíno? Nebo vymyslíme nějaký výlet? Pak se ovšem proberu v pražské realitě – z pláže je park, s kapučína kakao a z výletu cesta na monitoring do podolské porodnice. Zkrátka úplně nový život naplněný (aktuálně) úplně novými starostmi. Na jednu stranu je to nesmírně obohacující, na stranu druhou lehce frustrující – z velkým cestováním jsem rozhodně ještě neskončila! Co tady vlastně dělám mezi těmi betony? A jelikož jsem informací o Itálii pořád ještě plná, přistihla jsem se, že je cpu lidem na potkání. Zkuste se přede mnou zmínit, že jedete do Toskánska! Patrně se rozplynu a dám vám neočekávanou přednášku o víně, lidech, místech, zážitcích a destinacích, které rozhodně nesmíte minout. Naposledy byla mou obětí ředitelka ve školce :-)

 

Otázka tedy zní: Co bude dál? Píšu blog, natočila jsem pár videí, možná jsem pomohla několika lidem s výběrem dovolené. Ale k čemu to všechno vlastně bylo? Mám pocit, že bych svoji „italskou životní kapitolu“ ještě potřebovala nějak zpracovat a zužitkovat. Všechno se na blog přece nevešlo! Všechno se mi ani nevejde do hlavy! Co s mojí nutkavou touhou pořád něco lidem vykládat?

 

Nedávno mě potkal spásný nápad – který teda nebyl úplně z mé hlavy – a sice udělat na téma „cestování po Ligurii a Toskánsku“ přednášku. Zkrátka to všechno ještě „začerstva“ sepsat, sesumírovat, přidat fotky, barvičky, hodit to na promítačku a udělat parádní představení této fantastické destinace. Konečně se vyřádím - a na druhé straně budou lidé, které to skutečně zajímá! :-))

 

Takže tady to je! Chystáte se do Ligurie na dovolenou s dětmi? S batohem prolézt Cinque Terre? Opít se v zapadlé vesničce v Toskánsku? Nebo se chcete jen zeptat na život v Itálii a mateřskou v cizině? Ode dneška je otevřený kurz na naucmese.cz, kde potkáte nejen mě osobně, ale dozvíte se na něm i spoustu užitečných informací, které vám pomohou naplánovat si dovolenou snů. Plus! Připraveno je pro vás spoustu skvělých dárečků, které tady na blogu ještě nebyly ;-)

 

Chcete vědět víc? Mrkněte SEM!

 

Těším se na viděnou! :-)

 

 

Please reload

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now